Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Genci SHKEMBI

Ky fermer mbareshtron nje lope dhe nje vic per shitje. Ky fermer kultivon 2000 m2 jonxhe, 2000 m2 miser, si baze ushqimore per blegtorine. Ky fermer merret me kultivimin e perimeve si:speca, domate, qepe, patate, fasule, domate,kastraveca, patellxhane, etj per perdorim vetjak.

Ferma Genci SHKEMBI
Adresa Fushe Kelcyre
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Mishi ka nje shije te mire per arsye se vicat kullosin ne natyre. Ky lloj produkt perdoret per konsum te perditshem, mishi i vicit ka vlera ushqyese.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5