Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Armand JAUPLLARI

Ky fermer merret me mbareshtrimin e 100 krere dhi dhe 80 krere keca per shitje te ushqyera me qumesht dhie. kullotene marrin ne terren .

Ferma Armand JAUPLLARI
Adresa Senican
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Keca
Keca 280 Lekë/kg

80 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Mishi ka nje shije te mire per arsye se kecat kullosin ne natyre. Ky lloj produkt perdoret per konsum te perditshem, mishi i kecit ka vlera ushqyese. Qumësht dhie

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5