Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Muharrem ISUFAJ

Ky fermer merret me mbareshtrimin e 1 lope dhe nje vic per shitje, qumeshtin e lopes per perdorim vetjak. Ky fermer kultivon 200 m2 rrush per perdorim vetjak dhe perime si speca domate, qepe, patate, fasule, bamje, etj. Mbareshtron 15 pula dhe 10 qengja per perdorim vetjak.

Ferma Muharrem ISUFAJ
Adresa Senican
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Mishi ka nje shije te mire per arsye se vicat kullosin ne natyre. Ky lloj produkt perdoret per konsum te perditshem, mishi i vicit ka vlera ushqyese.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5