Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Almir MALKA

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje krer lope dhe nje vic , si mish per shitje ndersa qumeshtin per perdorim vetjak.

Kultivon perime si: speca, domate, qepe, bamje, speca,fasule etj per perdorim vetjak

Ferma Almir MALKA
Adresa Piskove
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Mishi ka nje shije te mire per arsye se vicat kullosin ne natyre. Ky lloj produkt perdoret per konsum te perditshem, mishi i vicit ka vlera ushqyese.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5