Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Arben GURA

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe nje vici si mish per shitje, qumeshtin e lopes per perdorim vetjak si dhe 5 pula per konsum vetjak.

Ky fermer kultivon perime si speca, domate, qepe, patate, fasule, per perdorim vetjak.

Ferma Arben GURA
Adresa Piskove
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish shume i shijshem per konsumim, vici kulloten e merr me baze ushqimore te kultivuar nga fermeri.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5