Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Vladimir MAKRI

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe nje vic per shitje si mish, qumeshtin e lopes per perdorim vetjak.

kultivon perime dhe peme frutore si :speca, domate, qepe, domate, fasule, per perdorim vetjak si dhe rrush, kumbulla, qershi etj.

Ferma Vladimir MAKRI
Adresa Pacomit
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 600 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish shume i shijshem per konsumim, vici kulloten e merr me baze ushqimore te kultivuar nga fermeri.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5