Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Astrit VRAPI

Ky fermer prodhon laker koke, 50 ton, shalqi 70 ton. Gjithashtu ai ka lope, qumeshtin e te ciles e perdor per konsum vetjak.

Ferma Astrit VRAPI
Adresa Fshati Cerme e Siperme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Kokë lakër
Kokë lakër 10 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i pershtatshem per gjelle, sallate dhe turshi.

Shalqi
Shalqi 20 Lekë/kg

7,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Lushnje

Ky eshte nje produkt bio. Garantohet cilesi e larte per kete produkt.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5