Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Shpresa MANATI

Ky fermer prodhon bamje, patellxhan, speca dhe rrush per konsum vetjak. Fermeri kultivon per shitje kumbulla tropojane, rreth nje kunjtal.

Ferma Shpresa MANATI
Adresa Lagja 18 Tetori
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Kumbulla
Kumbulla 40 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Tropojane

Produkt shume i mire per tu bere gliko.

LADI BARDHI LUXEMBURG Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

SHPRESA NUMRI IM I TELEFONIT ESHTE KY;00352621526395;;KURSE ADRESA E SKAJPIT;ESHTE KJO LADI MINA BARDHI ;;ME BEJ NJE THIRRJE ;;TE PERQAFOJ FAMILJARISHT NE VECANTI TY MOTRA IME SHPRESA

ladi bardhi Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

shpresa me jep mundesine te lidhem me ju ,,ose nje adrese skaype,,ose telefoni,,ju perqafoj se largu ,,

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5