Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ardjan SULKO

Ky fermer ka dy dynym sere, ku kryesisht mbjell domate, patellxhan dhe kunguj. Fermeri ka disa vite eksperience dhe garanton produkte cilesore.

Ferma Ardjan SULKO
Adresa Fshati Lifaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Kungull
Kungull 40 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i ushqyeshem, i rekomanduar per te gjithe familjen.

Patëllxhan
Patëllxhan 25 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt cilesor. I pershtatshem edhe per turshi.

Domate
Domate 30 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: Kokerr madhe

Produkt rezistent, i pjekur mire dhe i shendetshem.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5