Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Nasi LATO

Ky fermer prodhon bostan, patate, karrot, laker, panxhar dhe qepe. Prodhimet jane bio dhe shume te shendetshme.

Ferma Nasi LATO
Adresa Dyqani i peshkut
Divjakë

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Pjepër
Pjepër 30 Lekë/kg

500 kg në 3 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt bio, karakteristikë e kësaj zone.

Patate
Patate 30 Lekë/kg

500 kg në 12 muaj

Varieteti: Divjake

Patate e shijshme dhe rezistente ndaj kohes.

Karrota
Karrota 40 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: Divjake

Produkt i shendetshem, i pasur me vitamina.

Kokë lakër
Kokë lakër 30 Lekë/kg

300 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i pershtatshem per sallate ose turshi.

Panxhar
Panxhar 50 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i rekomanduar per personat me paramentra te ulet te hemoglobines ne gjak. I pershtatshem per sallate.

Qepë
Qepë 30 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: E njome

Produkt i pershtatshem per sallate dhe gjelle.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5