Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Fiqeri BEZATLLIU

Tek ky fermer do te gjejme prodhime bio si viç, miser dhe raki kumbulle. Ky fermer ka eksperience te gjate ne bujqesi dhe eshte teper i perkushtuar ne fermen e vet.

Ferma Fiqeri BEZATLLIU Ferma Fiqeri BEZATLLIU Ferma Fiqeri BEZATLLIU
Adresa Fshati Homcan
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 37.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Keta viça jane te rritur me ushqim bio dhe kane mish te shijshem.

Raki kumbulle
Raki kumbulle 400 Lekë/litër

100 litra në 12 muaj

Varieteti: Kumbulle

Kjo raki eshte bio, prodhohet nga kumbullat e egra dhe eshte e kerkuar ne treg.

Misër
Misër 40 Lekë/kg

300 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Ky lloj varieteti përdoret në guzhinë. Shërben edhe si bazë për përgatitjen e ëmbëlsirave.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5