Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Syrja XHAMBAZI

Kjo ferme ka eksperience te gjate ne bujqesi dhe eshte e perkushtuar e gjithe familja ne prodhimet e fermes. Kjo ferme shet 300 kg qershi, 2 vica, 200 kg miser.

Ferma Syrja XHAMBAZI Ferma Syrja XHAMBAZI Ferma Syrja XHAMBAZI
Adresa Fshati Homcan
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Misër
Misër 40 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Ky lloj variateti eshte shume produktiv, eshte 100% bio.

Viça
Viça 45.000 Lekë/krerë

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Keta vica jane te rritur me prodhimet e fermes 100% bio, kane mish te pasur me vitamina.

Qershi
Qershi 100 Lekë/kg

300 kg në 12 muaj

Varieteti: Bisht shkurter

Keto qershi jane te rritura ne menyre natyrale dhe jane te pa prekura nga semundjet e stineve.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5