Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Oltjan KAMOLLI

Ne kete ferme do te gjejme prodhime bio te cilat rriten ne kushte natyrore. Kjo ferme shet 1 vic ne vit, 700 kg miser dhe 2000 kg qershi.

Ferma Oltjan KAMOLLI Ferma Oltjan KAMOLLI Ferma Oltjan KAMOLLI
Adresa Fshati Homcan
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 40.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Keta vica jane te ushqyer me qumesht dhe tagji misri. Jane te rritur ne menyre natyrale.

Misër
Misër 40 Lekë/kg

700 kg në 12 muaj

Varieteti: Ibrid Vendi

Ky miser eshte i pasur me vitamina, perdoret per konsum te perditshem dhe si baze per prodhimin e embelsirave.

Qershi
Qershi 80 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Bisht shkurter

Keto qershi jane te rritura natyrshem dhe sherbejne per konsum te perditshem, komposto, gliko, recel.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5