Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Guri LUFO

Kjo ferme prodhon prodhime bujqesore bio, por edhe shet nje vic ne vit. Kjo ferme ka eksperience disavjecare ne bujqesi.

Ferma Guri LUFO
Adresa Fshati Bishnice
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 40.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Keta vica jane te rritur ne terren dhe nuk kane dhjame. Jane shume te kerkuar ne tregun vendas.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5