Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Fatmir CANI

Tek ky fermer blini produkte 100% bio të pastra. Ka disa vite që merret me prodhimin e këtyre produkteve si vica, djathe lope, gjalpe lope.

Ferma Fatmir CANI Ferma Fatmir CANI Ferma Fatmir CANI
Adresa Fshati Losnik
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 45.000 Lekë/krerë

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Keta vica jane te rritur ne menyre natyrale dhe kane mish te shijshem plot vitamina.

Djath lope
Djath lope 400 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: I bardhe

Djath cilësor shumë i shëndetshëm me vlera të larta ushqyese, prodhuar me qumësht të freskët.

Gjalp
Gjalp 500 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Lope

Gjalpi ka % të lartë yndyre dhe është cilësor. Ai përdoret për përdorim të përditshëm.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5