Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Zylal LULI

Kjo ferme eshte e specializuar ne prodhimin natyral te rrushit , rakise se rrushit dhe vicave te qumshtit, kjo ferme eshte perkushtuar ne prodhimet e saja per te kenaqur tregun.

Ferma Zylal LULI Ferma Zylal LULI Ferma Zylal LULI
Adresa Fshati Leshnice
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Raki Sanze
Raki Sanze 1.200 Lekë/litër

50 litra në 12 muaj

Varieteti: Manaferre

Kjo lloj rakie eshte shume e vecante dhe eshte edhe kuruse per disa lloj semundje, eshte e kerkuar ne treg.

Rrush
Rrush 55 Lekë/kg

500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Ky lloj Rrushi është shumë i përshtatshëm për klimën e zonës, arrin të piqet në standartet e kërkuar, arrin ëmbëlsinë e duhur. Nga ky rrush del nje Raki dhe vere me cilësi shumë të lartë.

Viça
Viça 40.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Keta vica jane te rritur vetem me qumesht lope dhe yshqim te thate, kane mish te shishem dhe jane te kerkuar ne treg.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5