Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Afrim LIPO

Ne kete ferme do te gjejme prodhime bio te zones ku ferma ka nje eksperience disavjecare ne kete fushe dhe eshte e perkushtuar per te prodhuar produkte sa me cilesore. Kjo ferme shet 2000 kg rrush dhe nje vic qumshti.
Ferma Afrim LIPO Ferma Afrim LIPO
Adresa Fshati Leshnice
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 50.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Keta vica jane te rritur me qumesht te fresket lope dhe yshqim te thate.

Rrush
Rrush 50 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Varieteti: italjan

Ky variatet rrushi eshte shume i mire per klimen e zones , arrin te piqet ne kohe dhe eshte shume i mire per vere dhe raki.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5