Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Agim TOSHKOLLARI

Ferma Agim Toshkollari eshte nje ferme me eksperience dhjetra vjecare. Ne kete ferme do te gjeni domate, tranguj dhe patellxhan. Ferma perdor kryesisht pleh organik dhe sistem vaditesme pikatore.

Ferma Agim TOSHKOLLARI
Adresa Pirre
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 25 Lekë/kg

4,500 kg në 12 muaj

Varieteti: sere

Domate e kuqe plot leng.

Tranguj
Tranguj 40 Lekë/kg

6,000 kg në 3 muaj

Varieteti: Sere

Trangull i shendetshem, plot leng dhe i shijshem.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

2,500 kg në 3 muaj

Varieteti: Vendi

Patellxhan i gjate i madh i shijshem per gjelle dhe turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5