Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Arben SHTEMBARI

Ferma Arben Shtembari eshte nje ferme e vogel me vendodhje ne fshatin e Pirres. Ne kete ferme kultivohen domate sere te dimrit. Domatet ushqehen me pleh kimik.

Ferma Arben SHTEMBARI
Adresa Pirre
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 70 Lekë/kg

7,000 kg në 12 muaj

Varieteti: 420ce

Domate sere e madhe.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5