Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Agron TOSHKOLLARI

Ferma Agron Toshkollari eshte nje ferme e vogel ne fshatin Pirre te Lushnjes. Ne kete ferme kultivohen domate sere.

Ferma Agron TOSHKOLLARI
Adresa Fshati Pirre
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 70 Lekë/kg

500 kg në 12 muaj

Varieteti: Sere.

Domate bio dhe e shijshme e pranveres. Perfekte per sallate.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5