Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ilir PIRRA

Ferma Ilir Pirra eshte nje ferme e vogel qe merret vetem me kultivimin e domates. Ferma ndodhet ne fshatin Pirre te Lushnjes dhe prodhon mesatarisht 1500 kilogram domate ne vit. Domatet kultivohen ne sere dhe jane bio. Fermeri e kultivon kete domate dy here ne vit.

Ferma Ilir PIRRA
Adresa Fshati Pirre
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 70 Lekë/kg

1,500 kg në 3 muaj

Varieteti: Vendi.

Domate e shijshme bio, perfekte per sallate ose konsum direkt.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5