Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Viktor BARDHI

Kjo ferme merret me kultivimin e disa lloj prodhimesh bujsore te cilat i prodhon per vetkonsum por edhe tergton rrush vreshti, i cili rritet ne kushte natyrale.

Ferma Viktor BARDHI
Adresa Fshati Grabovice
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Rrush
Rrush 70 Lekë/kg

500 kg në 12 muaj

Varieteti: I bardhe

Ky rrush perdoret per konsum te perditshem, del nje vere shume cilesore, dhe raki e mire.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5