Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Erjon MHILLKA

Ferma Erjon MHILLA eshte nje ferme e vogel ne fshatin Kamcisht te Lushnjes. Ferma kultivon nje sasi te vogel trangujsh te varietetit Spartak.

Ferma Erjon MHILLKA
Adresa Fshati Kamcisht
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Tranguj
Tranguj 30 Lekë/kg

170 kg në 3 muaj

Varieteti: Spartak

Trangull bio i gjate, i shijshem per sallate dhe turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5