Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ilia NICAJ

Ne fermen Ilia Nicaj kultivohen domate dhe patellxhan. Produktet jane varietet vendas dhe prodhohet mesatarisht 6000 kilogram domate dhe 5000 kilogram patellxhan. Produktet jane bio dhe te fresketa.

Ferma Ilia NICAJ
Adresa Fshati Kamcisht
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 25 Lekë/kg

6,000 kg në 3 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt bio, i keshillueshem per sallate, salce, turshi apo gjellra te ndryshme.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

5,000 kg në 3 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt bio, i madh e i shendetshem.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5