Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Mentor ABDURRAMANI

Ferma Mentor Abdurramani ndodhet ne Kamcisht te Lushnjes. Ne kete ferme kultivohen domate te tipit izmir dhe 420ce. Ferma ka gjithashtu 2 vica. Per nevoja personale ne kete ferme ndodhen dhe pula fshati dhe miser.

Ferma Mentor ABDURRAMANI
Adresa Fshati Kamcisht.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

13,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir dhe 420ce

Domate rezistende ndaj semundjeve dhe shume te shijshme.

Viça
Viça 55.000 Lekë/krerë

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Vica te rritur ne fusha dhe pa ilace. Te beshem dhe me mish te shijshem.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5