Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Gori VELO

Kjo eshte nje ferme e vogel ne fshatin Kamcisht te qytetit te Lushnjes. Fermeri merret me kultivimin e domates dhe prodhon mesatarisht 5000 kilogram te tipit 420ce. Ferma ka per nevojat e saj perime te tjera, agrume dhe shpeze.

Ferma Gori VELO
Adresa Fshati Kamcisht.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 20 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: 420ce.

Domate bio, te shijshme per konsum direkt, turshi, salce dhe gjelle.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5