Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Oltion ABDURRAMANI

Ferma Oltion Abdurramani eshte nje ferme e vogel ne fshatin Kamcisht te qytetit te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni domate te tipit mangos. Ferma prodhon nje sasi prej 15000 kilogramesh domate ne vit dhe gjithashtu ka dhe shpeze apo frutore per konsum personal.

Ferma Oltion ABDURRAMANI
Adresa Fshati Kamcisht.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

15,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Mangos

Domate e vogel e kuqe, perfekte per sallate.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5