Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Erjon MUCO

Ne kete ferme do te gjejme prodhim bio te zones te cilat jane te kerkuara ne tregun vendas, ferma ka eksperience te gjate ne kultivimin e prodhimeve bio. Ferma shet 200 kg Patate, 50 kg fasule, 100 kg arra.

Ferma Erjon MUCO Ferma Erjon MUCO Ferma Erjon MUCO
Adresa Fshtai Trebinje
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Arra
Arra 200 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Arrat jane te rritura ne menyre natyrale dhe jane shume te shishme dhe kerkohen nga tregu.

Fasule
Fasule 0 Lekë/kg

50 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Ky lloj produkti përdoret për konsum te përditshëm dhe ka përdorim të gjerë në guzhin.

Patate
Patate 80 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Patatja ka shije te mire, eshte e rritur ne menyre natyrale dhe perdoret ne konsum te perditshem.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5