Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Klaudio BARDHO

Ferma Klaudio Bardho eshte nje ferme ne fshatin Kamcisht te Lushnjes. Ketu do te gjeni kungull te varietetit te vogel. Ferma ka gjithashtu dy vica ne vit. Per nevojat personale ne ferme kane dhe pula, derra, lope dhe domate.

Ferma Klaudio BARDHO
Adresa Fshati Kamcisht.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Kungull
Kungull 80 Lekë/kg

350 kg në 12 muaj

Varieteti: I vogel.

Kungull bio i pershtatshem per gjelle, tave dhe gatime te ndryshme.

Viça
Viça 55.000 Lekë/krerë

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Vica te njome te rritur me ushqime bio ne kullota.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5