Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Landi SUKU

Ferma Landi Suku eshte nje ferme e vogel me vendodhje ne fshatin Kamcisht te Lushnjes. Kjo ferme merret vetem me kultivimin e fasules. Ferma prodhon mesatarisht 3000 kilogram fasule te varietetit e gjate ne vit. Ne kete ferme ka dhe pula e agrume per nevoja personale.

Ferma Landi SUKU
Adresa Fshati Kamcisht.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Fasule
Fasule 180 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: E gjate.

Fasule kokerrmadhe, mjaft e shijshme dhe bio.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5