Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Igli NGJELIU

Ferma Igli Ngjelli ndodhet ne fshatin Kamcisht te qytetit te Lushnjes. Ketu do te gjeni speca dhe tranguj. Specat jane jeshile, ndersa trangujt daneze. Ferma prodhon mesatarisht 6000 kilogram speca dhe 1000 kilogram tranguj ne nje vit. Ne ferme ka dhe produkte te tjera per konsum personal.

Ferma Igli NGJELIU
Adresa Fshati Kamcisht.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Speca
Speca 60 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Jeshile.

Speca bio per mbushje, skuqje, pjekje apo gatime te ndryshme.

Tranguj
Tranguj 90 Lekë/kg

1,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak.

Trangull i gjate e i holle. I pershtatshem per turshi apo sallate.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5