Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Perparim ABDURRAMANI

Ferma Perparim Abdurramani ndodhet ne Kamcisht te Lushnjes. Kjo ferme merret me kultivimin e domates. Gjithashtu ne kete ferme do te gjeni dhe lop, vica e keca.

Ferma  Perparim ABDURRAMANI Ferma  Perparim ABDURRAMANI
Adresa Fshati Kamcisht
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 20 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: 420ce

Domate e shijshme dhe bio.

Lopë
Lopë 150.000 Lekë/kg

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Lope te shendetshmete gatshme per qumesht dhe vica.

Viça
Viça 50.000 Lekë/krerë

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Vica te vegjel e te shendetshem te rritur me ushqime bio.

Keca
Keca 20.000 Lekë/krerë

20 krerë në 3 muaj

Varieteti: Vendi

Keca te njome me mish te shijshem.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5