Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Nikoll CUKO

Ferma Nikoll Cuko eshte nje ferme e vogel ne Kamcisht te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni domate dhe speca. Produktet jane varietet vendi dhe rriten bio.

Ferma Nikoll CUKO
Adresa Fshati Kamcisht
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 20 Lekë/kg

4,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Domate e shijshme kokerrmadhe, per sallate.

Speca
Speca 50 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt bio per sallate, gjelle, mbushje, pjekie, skuqje dhe turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5