Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Vasil KUQI

Ferma Vasil Kuqi ndodhet ne fshatin Kamcisht te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni domate dhe tranguj. Domatet jane varietet matias ndersa trangujt jane varietet danez.

Ferma Vasil KUQI
Adresa Fshati Kamcisht
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 30 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Matias.

Produkt bio, i keshillueshem vecanerisht per sallate.

Tranguj
Tranguj 40 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez

Produkt i trashe e plot leng, perfekt per sallate dhe turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5