Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Nikoll MHILLKA

Ferma Nikoll Mhillka ndodhet ne Krutje te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni domate, trangull, patellxhan dhe speca. Domatet jane varietet izmir, trangulli spartak ndersa specet dhe patellxhani varietet vendi. Ferma kultivon vetem produkte bio.

Ferma Nikoll MHILLKA
Adresa Fshati Shakuj.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 60 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir.

Domate e shijshme dhe bio.

Tranguj
Tranguj 40 Lekë/kg

11,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak.

Trangull i gjate dhe i shijshem, per sallate ose turshi.

Patëllxhan
Patëllxhan 50 Lekë/kg

7,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt bio per skuqje, pjekje, mbushje, gjelle ose turshi.

Speca
Speca 100 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Kapi.

Produkt bio per gjelle, sallate, turshi apo gatime te tjera.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5