Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Miri CELA

Ne fermen e Z. Miri Cela do te gjeni domate, tranguj, pjeper dhe patellxhan. Domatja eshte varietet izmir, trangulli danez, pjepri dikti ndersa patellxhani vendi. Ferma prodhon mesatarisht 6000 kilogram domate, 10000 kilogram tranguj, 10000 kilogram pjeper dhe 6000 kilogram patellxhan.

Ferma Miri CELA
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 40 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir.

Domate e mire e shijshme dhe e keshillueshme vecanerisht per sallate.

Tranguj
Tranguj 80 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez i gjate.

Trangull i shijshem e plot leng.

Pjepër
Pjepër 60 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Dikti.

Produkt bio, i embel dhe plot leng.

Patëllxhan
Patëllxhan 50 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt i fresket bio, i pershtatshem per tave, turshi, gjelle apo gatime te tjera.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5