Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Eljo NDONI

Ne kete ferme gjeni nje shumellojshmeri produktesh si domate, speca, tranguj. Gjithashtu ferma kultovon dhe patellxhan dhe grure. Ferma ka nje eksperience te gjate ne fushen e bujqesise dhe prodhon vetem produkte bio dhe shume cilesore.

Ferma Eljo NDONI
Adresa Fshati Shakuj.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 120 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Matias.

Domate e forte dhe mjaft e shijshme per sallate.

Speca
Speca 160 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt i shendetshem bio.

Tranguj
Tranguj 50 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez.

Produkt bio i shendetshem dhe plot leng.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Patellxhan per tave, gjelle, turshi apo skuqje.

Grurë
Grurë 40 Lekë/kg

1,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt cilesor per pergatitje mielli.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5