Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Gazmend MUCA

Ky fermer prodhon dhe shet domate, shalqi, bostan dhe kastraveca, perkatesisht 80, 100, 60 dhe 120 kunjtal ne vit. Ai rrit disa shpeze per konsum familjar si dhe fruta e perime. Fermeri ka vite eksperienc dhe garanton cilesi te larte te produkteve.

Ferma Gazmend MUCA
Adresa Fshati Eskaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Mangos

Produkt i shijshem dhe rezistent.

Shalqi
Shalqi 13 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i pjekur mire, i embel dhe i shijshem.

Pjepër
Pjepër 50 Lekë/kg

7,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe

Produkt i pjekur mire, i embel dhe prodhim bio.

Tranguj
Tranguj 25 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez

Produkt i pershtatshem edhe per tu bere turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5