Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Rimist FONE

Ferma Rimist Fone ndodhet ne fshatin Shakuj te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni domate, tranguj dhe patellxhan. Ferma prodhon mesatarisht 3000 kilogram domate, 6000 kilogram tranguj dhe 8000 kilogram patellxhan.

Ferma Rimist FONE
Adresa Fshati Shakuj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 35 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Matias.

Domate bio dhe shume e shijshme.

Tranguj
Tranguj 40 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I gjate.

Trangull i hole per turshi dhe sallate.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt bio per gjelle, mbusje, skuqje dhe pjekie ne furre.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5