Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Vladimir KUQI

Ky fermer prodhon domate dhe bostan, 100 kunjtal dhe 30 kunjtal. Ai gjithashtu prodhon fruta dhe perime per konsum familjar.

Ferma Vladimir KUQI
Adresa Fshati Eskaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 60 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir

Produkt bio, me vlera ushqyese.

Pjepër
Pjepër 70 Lekë/litër

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I vone

Pjeper i embel, i pjekur mire. Prodhim cilesor.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5