Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Marko NDONI

Ferma Marko Ndoni ndodhet ne fshatin Shakujt te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni domate, tranguj ,gjela deti dhe vica. Ferma ka nje rendiment te larte dhe prodhon vetem produkte bio.

Ferma Marko NDONI
Adresa Fshati Shakuj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

4,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Matias.

Domate e shijshme per sallate dhe salce.

Tranguj
Tranguj 100 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez.

Trangull i trashe e plot leng.

Gjela deti
Gjela deti 700 Lekë/kg

10 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Gjela dhe pula deti te shendetshem dhe me mish te shijshem.

Viça
Viça 65.000 Lekë/krerë

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Vica te njome e te shendetshem te rritur me produkte bio.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5