Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Mandi LLUPO

Ky fermer prodhon speca, trangull, domate dhe bostan. Prodhimi eshte bio dhe i shendetshem. Per konsum familjar fermeri ka mbjelle pak rrush e disa perime.

Ferma Mandi LLUPO
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Speca
Speca 70 Lekë/kg

4,000 kg në 3 muaj

Varieteti: Stela

Speca te shijshem per skuqje dhe gjelle.

Tranguj
Tranguj 30 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez

Produkt bio, i shijshem dhe i shendetshem.

Domate
Domate 60 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Mangos

Domate me shije te mire dhe e pjekur.

Pjepër
Pjepër 60 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Produkt i embel dhe me shume leng.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5