Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Klajdi ALLKANJARI

Ky fermer prodhon domate, patellxhan, tranguj dhe grur, perkatesisht 40, 80, 140 dhe 6 kunjtal. Fermeri garanton cilesi dhe prodhim bio. Ai gjithashtu kultivon pak rrush per konsum familjar.

Ferma Klajdi ALLKANJARI
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 20 Lekë/kg

4,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i shijshem dhe rezistent.

Patëllxhan
Patëllxhan 50 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i pershtatshem per gjelle dhe per tu bere turshi.

Grurë
Grurë 3.000 Lekë/njësi

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkti shitet 3000 leke per kunjtal. Prodhim cilesor.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5