Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Geni CERMA

Ferma Geni CERMA
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 70 Lekë/kg

5,500 kg në 6 muaj

Varieteti: Mangos

Produkt i pjekur mire dhe i shijshem.

Speca
Speca 40 Lekë/kg

4,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Stela

Produkt i pershtatshem per gjelle dhe skuqje.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt bio, shumei shijshem ne gatim.

Tranguj
Tranguj 50 Lekë/kg

7,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak

Produkt cilesor, prodhim bio.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5