Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Olti DRAGUTI

Kjo ferme ndodhet ne fshatin Rrapez te Lushnjes. Ketu kultivohen domate, tranguj dhe pjeper.

Ferma Olti DRAGUTI
Adresa Fshati Rrapez.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Pjepër
Pjepër 60 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Produkt i embel dhe plot leng.

Domate
Domate 60 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir.

Domate e shijshme per sallate, salce dhe gjelle.

Tranguj
Tranguj 35 Lekë/kg

6,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez.

Produkt i trashe, plot leng dhe i shijshem.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5