Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Andjan RABIJA

Ferma Andjan Rabija ndodhet ne fshatin Rrapez te Lushnjes. Ketu do te gjeni produkte si domate, trangull dhe patellxhan. Produktet jane bio dhe te shijshem. Fermeri ka nje eksperience te gjate ne bujqesi.

Ferma Andjan RABIJA
Adresa Fshati Rrapez.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 60 Lekë/kg

8,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir.

Domate e shijshme dhe e kultivuar bio.

Tranguj
Tranguj 45 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak.

Tranguj i gjate dhe i shijshem per sallate dhe turshi.

Patëllxhan
Patëllxhan 70 Lekë/kg

7,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendas.

Produkt bio per skuqje, gjelle dhe pjekje.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5