Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Arlind SHTEMBARI

Kjo ferme ndodhet ne fshatin Rrapezs te Lushnjes. Ferma merret me kultivimin e domates, trangullit, specave dhe kungullit që prej shumë kohësh. Në fermë të gjitha prodhimet rriten në mënyrë natyrale dhe pa stimulues kimik. Fermeri ka nje eksperience te gjate ne bujqesi.

Ferma Arlind SHTEMBARI
Adresa Fshati Rrapez.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 40 Lekë/kg

15,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir.

Produkt bio per sallate.

Tranguj
Tranguj 60 Lekë/kg

17,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak.

Tranguj te gjate e te shijshem per sallate dhe turshi.

Speca
Speca 90 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Sere.

Produkt i shijshem dhe i shendetshem per nje sere gatimesh.

Kungull
Kungull 70 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Kunguj te shijshem per gatime te ndryshme.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5