Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Andrea LEKA

Tek ky fermer gjeni produktet qe ju kerkoni qe rriten ne kushte natyrale dhe pa nderhyrjen e helmeve dhe pesticideve te pa kontrolluara, per vete kushtet klimaterike qe jane te favofshme per te perfituar nje produkt cilesor.bKy fermer prodhon 100bkg qepe dhe rrit edhe 1 vic. Fermeri ka 18 vjet eksperience pune ne prodhimin e ketyre produkteve.

Ferma Andrea LEKA Ferma Andrea LEKA
Adresa Fshati Verri
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 45.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Vica te rritur ne menyre natyrale dhe pa dhjame, te cilet jane te kerkuar ne treg.

Qepë
Qepë 60 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Patate shumë e shijshme në konsumim, e rritur në mënyrë natyrale, e plehëruar me pleh organik, dhe shumë rezistente në kohë.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5