Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Edison MUSO

Ferme teper e mirmbajtur dhe e punuar me kujdes me nje siperfaqe prej 10 dynym .

Ferma Edison MUSO
Adresa Korce Bilisht Mancurisht km 23
Korçë

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mollë
Mollë 40 Lekë/kg

3,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Gold

Molle me cilesi te larte, e paster dhe e shijshme qe ploteson me se miri kerkesat e konsumatorit.

Mollë
Mollë 30 Lekë/kg

20,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Ajdaret

Varietet teper i shijshem dhe rezistent ndaj faktoreve natyrore. Eshte i paster dhe pa stimulues.

Mollë
Mollë 38 Lekë/kg

7,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Muco

Molle jo shume e njohur per tregun. Nje pakice fermeresh e kultivojne dhe ka nje shije te vecante karakteristike per llojin e vet. Ruhet fare mire ne kushte frigoriferike .

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5