Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Vangjel GJEKA

Ky fermer prodhon 150 kunjtal trangull ne vit. Ai gjithashtu sapo ka mbjelle disa fidane domate per rendimentin e te cilave nuk ka te dhena sepse cdo gje varet nga kushtet atmosferike. Per konsum familjar ai ka mbjelle fruta dhe perime te tjera.

Ferma Vangjel GJEKA
Adresa Fshati Mazhaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Tranguj
Tranguj 20 Lekë/kg

15,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez

Produkt i pershtatshem edhe per tu bere turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5